Recenze Epson Perfection V600

Ověřené recenze Epson Perfection V600

Ověřený zákazník PeKro spol. s r.o.

Přidáno: 1. března 2018

Zakoupeno v PeKro spol. s r.o.

• Ok

Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů
Instalace: Hardware se nainstaloval sám, popřípadě z dodaných ovladačů
Ověřený zákazník Alza.cz

J,Kocman

Přidáno: 15. února 2016

Zakoupeno v Alza.cz

• pořídil jsem hlavně pro sken negativů, kvalita kopie pro mě dostačující.
  • velice obtížně se vkládá film, rámeček na kinofilm dost chatrný, působí jako hračka

vcelku jsem spokojen

Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Ověřený zákazník kak.cz

Registrovaný uživatel

Přidáno: 28. ledna 2016

Zakoupeno v kak.cz

Vybráno na základě recenzí a doporučení z internetových stránek. Funkčnost výborná. Doporučuji.

Ověřený zákazník Megapixel.cz

Přidáno: 30. května 2015

Zakoupeno v Megapixel.cz

• Rychlé a kvalitní zpracování negativů.
  • Špinavá skla

Skla byla po výrobě "zašpiněna", což jsem zjistil až teprve po prvních skenech. Vše jsem "omyl" a očistil od prachu. Nyní jsou skeny absolutně čisté.

Přiložený software slouží pro jednoduchou/základní úpravu. Nepoužívám přidané funkce, protože to snižuje kvalitu fotek.

Ověřený zákazník EURONICS

pedro

Přidáno: 22. února 2014

Zakoupeno v EURONICS

• vcelku přehledný software, jednoduché vložení diapozitivů, bohaté možnosti nastavení, velmi dobrý výsledek skenu

Zatím jsem skener použil pro skenování diapozitivů a jsem zcela spokojen, Skener splnil moje očekávání

www.digimanie.cz

Přidáno: 28. června 2012

Epson Perfection V600 Photo: vyzrálý šikula

Dnes vyzkoušíme další fotografický skener. Je jím Epson Perfection V600 Photo, který disponuje optickým rozlišením 6400 dpi. Pro analogové fotografy budou důležité zejména schopnosti skenování filmů, a to i diapozitivních.

Celá recenze na www.digimanie.cz
Ověřený zákazník Alza.cz

jeffi

Přidáno: 23. května 2011

Zakoupeno v Alza.cz

• Výborný obrazový výstup ve své cenové kategorii, HW odstranění škrábanců je taktéž výborné, pro starší filmy a dia nutnost. Mohu srovnávat se scanerem Nikon LS2000, Epson je méně ostrý (jako všechny ploché skenery), jinak je kvalita výstupu srovnatelná.
  • Odešel mi napájecí zdroj, naštěstí v záruční době, bylo vyměněno celé zařízení

Za tu cenu dobrá koupě

Logo Panasonic