IRIS IRISPen Air 7

Optické rozlišení
1200 x 1200 dpi

• , zakoupeno v CZC.cz

• Lehký do ruky
    • Nefungovalo mi připojení přes Bluetooth.
    • Špatně rozezná text. Chtěla jsem si urychlit vypisování poznámek z anglických učebnic ale i při nastavení jazyka, který budete skenovat je zde mnoho chyb. Např. místo 'll scanner psal 11, apostrof nerozezná, místo "t" píše "r", atd.

Za 4321 kč jsem očekávala perfektní produkt, který dobře rozezná text. Bohužel tomu tak není takže jsem scanner vrátila. Kdyby cena byla kolem 1000kč tak bych si ho možná i nechala ale za mě v tomto případě platí "za hodně peněz málo muziky ".

Optické rozlišení
1200 x 1200 dpi

Rychlá a komfortní digitalizace dat s IRISPen Air 7

Ruční skener IRISPen Air 7, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení.

Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener IRISPen Air 7 ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod.         IRIS IRISPen Air 7

IRISPEN Air 7 je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

• Typ skeneru: ruční
  • Připojení: Bluetooth
  • Rozlišení: 1200 x 1200 dpi
  • Rozměry: 35 x 150 x 25 mm
  • Hmotnost: 28 g

• , zakoupeno v CZC.cz

• Lehký do ruky
    • Nefungovalo mi připojení přes Bluetooth.