OneConcept ION Pics 6 FS210

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Dělá to, co inzeruje a v kvalitě, kterou inzeruje. To je správné. Výrobek nepatří k technologické špičce a jeho cena tomu odpovídá. Jsem z výrobkem spokojen, dostal jsem to, co jsem očekával, možná i malinko více. Přístroj je jednoduchý a zcela funkční. Za tu cenu, podle mne, bezkonkurenční

• , zakoupeno v electronic-star.cz

Nedostatečný návod na postup při skenování. Regulace jasu při prohlížení není možná. Klasický kinofilm 24x36 mm
    se mi nedaří zpracovat.

• Skenuje všechny potřebné filmy
    • Chybí český návod
    • Není naskenovaná celá plocha políčka filmu

Produkt nemá žádné parametry.

Geniální skener pro všestranné skenování: oneConcept ION Pics 6 Dia-Film-Foto skener digitalizuje negativy, filmy a diapozitivy zcela nezávisle na počítači. Digitalizace starých fotografií nebyla nikdy jednodušší: s oneConcept ION Pics 6 dia-film-foto skenerem získají analogové fotografie nový, digitální lesk – bez ohledu na to, zda se jedná o barevné nebo monochromatické 35 mm negativy, filmy a osazené diapozitivy. Díky 14megapixelovému obrazovému snímači a rozlišení 22 megapixelů jsou výsledky ostré jako břitva a ideální pro digitální zpracování. Kromě toho vám k dosažení nejlepších výsledků skenování pomohou rámečky na filmy a diapozitivy a štětec na fotografie. Díky barevnému 4,3" LCD displeji a volitelnému manuálně nastavitelnému jasu je korekce obrazu možná přímo na jednotce a nevyžaduje žádné objížďky přes počítač. Naskenované obrázky se ukládají na SD kartu a lze je prohlížet přímo na zařízení. Pro další zpracování nebo online publikování se nekomplikované připojení uskutečňuje prostřednictvím USB 2.0 na počítači nebo notebooku. Díky volitelnému provozu na baterie lze skener fotografií umístit zcela bezdrátově a vzít jej kamkoli. Digitální revoluce pro staré fotografie: oneConcept ION Pics 6 skener diapozitivů a filmů jednoduše skenuje vše, zcela nezávisle na počítači.

Dokumenty

se mi nedaří zpracovat.

• Skenuje všechny potřebné filmy
    • Chybí český návod
    • Není naskenovaná celá plocha políčka filmu
  • , zakoupeno v electronic-star.cz

Je to vcelku dobré, ne špičkové.

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Možnost skenovat i jiné formáty, než kinofilm.
    • Skoro stejný konkurent je dražší o třetinu.
    • Zatím zběžně vyzkoušeno, zdá se, že funguje, jak má.
    • Snad jen horší otevírání držáků filmů, snad se časem "ojede".